Tatlı Uykular İçin Harika Nevresim Takımı

Yatak odası ürünlerinden en çok tercih edileni şüphesiz nevresim takımı ürünleridir. Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşur.

Nevresim takımı birçok çeşit ve kalite de olabilir. Kaliteyi belirleyen en önemli etkenler, konstrüksiyonu (ürün imal ham maddesi yüzde oranı), ürün dokuma sıklığı (santi metre karede kaç tel dokunduğu) ve boya kalitesidir.

Nevresimler içine yorgan geçirilerek kullanılır. Ranforce, saten, pamuk saten gibi çeşitleri vardır. Dokuma sıklığı önemli bir kavramdır. Dokuma sırasında sıklık ayarı yapılmaktadır. Kalite bu sıklığa göre belirlenmektedir. Elli yedi tel, seksen bir tel, yüz yirmi tel gibi birçok çeşidi bulunur. Ranforce nevresimler elli yedi telden oluşur. Pamuk satenler seksen bir telden oluşur. Lüks saten nevresimler yüz yirmi tele kadar çıkar.

Pamuk olmayan bazı kumaşlar hem rahatsız etmekte hem de alerji yapabilir. Onun için %100 pamuk olması önemlidir.

Şık ve Konforlu Nevresim Takımı

Yatak odasına ismini veren yatağın dekorasyonundaki en önemli bileşen olması nevresim takımları seçimiyle tüm mekân havasının da değiştirilebilmesi anlamına gelir. Gelişen tekstil teknolojisi sayesinde organik pamuktan üretilen son derece sağlıklı ve konforlu nevresimleri neredeyse sınırsız renk seçeneği ile sunuyor. Desen tasarımı konusunda oldukça fazla alternatif olması yatak odasında benimsenen dekorasyon sitili ne olursa olsun uygun bir nevresim takımı bulabilmesini sağlıyor.

Farklı zevklerin düşünüldüğü geniş bir ürün yelpazesiyle sunulan nevresim takımları kumaş kalitesiyle konforlu bir uyku vaat ediyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.