Rado Saat İle Dayanıklı ve Konforu Birlikte Yaşayın

Saat kavramının ana vatanı olarak bilinen ve tasarım ödülleri sahibi İsviçre’nin en iddialı saat markalarından birisi, kuşkusuz Rado saatlerdir. Marka ürünleri, seramiğin metalle buluşması sonucu çizilmelere karşı dünyanın en dayanıklı saatleri olarak bilinmektedir. Bu da Rado saat kullanıcıları için büyük bir avantajdır.

1962 yılında ilk kez çizilmez saatleri üreten firma, saat yapımında sert metal, seramik, safir gibi ürünlerin kullanılmasına öncülük etmesiyle diğer firmalardan ayrılmaktadır. Rado marka,  üretim ve montaj tekniklerinde ileri teknoloji ve uzmanlık gerektiren ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Ayrıca, geleneksel yapılarına yenilikçi tarzın harmanlanmasıyla elde edilen ürünlerin tümü antialerjik özelliktedir.

Klasik ve spor Tüm Ürünlerde Şıklığı Yaşamak

1917 yılında kurulduğu ilk yıllardan itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Rado saat firması etkili ürünlere imzasını atıyor. Klasik saat tutkunlarına sunduğu ve gelenekçi yapıyla üretilen saatleri dışında, spor tarzdan vazgeçmeyenler ve sporu hayatının bir parçası olarak görüp hayat tarzı olarak kabul eden kişiler için üretilen tasarım ürünleri ile de dayanıklılığı, konforu, şıklığı ve tarzı bir arada yaşatmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.