Kadınların Vazgeçilmezi Etekler

Kadınların gerek iş hayatında gerekse günlük hayatta tercih ettiği kıyafetlerden biri olan etekler, sıklıkla iş hayatında tercih edilir. Bayanlara özel olan etekler genellikle toplantılarda, davetlerde, arkadaş gezmelerinde de güzel kombinler yaratmanızı sağlar.

Bayanların etek alırken dikkat etmesi gereken bazı unsurlar vardır. Çünkü her etek modeli farklı vücut şekline göre tasarlanıyor. Kalçanız büyük ise, dar kesim eteklerden uzak durmaya çalışırken, aksi şekilde küçük ise dar kesim etekleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.Boyunuz kısa ise orta uzunlukta modellerden uzak durmaya çalışın, çünkü o etekler sizi göründüğünüzden daha kısa gösterir.

Zayıf ve orantılı vücut tipine sahipseniz, kabarık, pileli, kat kat gibi her etek modeli size kesinlikle uyar. Tesettür giyimin de birer parçası olan etekler, büyük ilgi görüyor.

Ünlü modacılar tarafından tasarlanan farklı renk ve desene sahip uzun etekler de şıklığına şıklık katmak isteyen türbanlı bayanlar tarafından tercih ediliyor. Yırtmaçlı, uzun, kısa, dar, bombeli gibi çeşitleri bulunan etekler her zevke hitap ediyor.

Her Renk Etek ile Dolabınızı Süsleyin

Renk olarak genellikle bayanlar tarafından pembe, mavi, sarı ve lila renkler tercih edilirken, gar dolabınızdan kesinlikle eksik etmemeniz gereken klasik giyimin olmazsa olmazı siyah eteklerdir.

Önceki İçerikİnsana Dair Ne Varsa
Sonraki İçerikLancome ve Ürünleri
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.