İnsana Dair Ne Varsa

Yaşam bize sunulan bir armağandır ve insan yeryüzünde ne kadar kalacağını bilemediği bu dönemi son derece anlamlı geçirmek ister. Mutlu olmak ister. Sevmek, sevilmek ister. Yani insan olmanın kendince insanı diğer canlılardan ayıran davranış biçimleri bulunur.

İşte tüm bunlar içinde aslında insanların asıl derdi ölümsüzlüğü keşfetmek olsa da bu çok da mümkün değil en azından şimdilik. Ama yine de yaşamdan keyif almak mümkün.

Nasıl mı?

Malum internetin yaşamımıza girmesi ile beraber farklı internet siteleri farklı alanlarda hizmet sunuyor. Bazılarından alışveriş yapmak mümkün iken bazılarından temel kültürel bilgileri alabiliyorsunuz.

Bu tür bilgiler içeren internet sitelerine ise blog adı veriliyor.

Moda’dan Sağlığa

Bloglarda genelde tek bir kişinin kendi adına veya eski deyim ile mahlas şimdiki moda deyimle nick name ile web sayfaları.

Kimileri sadece moda blogu olabiliyor. Kimileri sadece filmler hakkında bilgi verebiliyor. Kimilerinde ise kişi sevdiği hemen her konuda yazabiliyor. Moda, sanat, oyunlar, sağlık, güzellik aklınıza ne gelirse kapsam oldukça geniş olabiliyor.

Bu tür siteler hem günceli takip ederken hem de ana alanlarda örneğin sağlık kalıcı ve önemli bilgiler verebiliyor.

Böyle hazırlanan blogların en büyük avantajı bir tür AVM gibi olması çünkü içlerinde yok yok böyle olunca tüm bilgilere tek bir adresten ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz Engin Altan kimdir onu öğrenin, isterseniz kefir ile nasıl kilo verildiğine bakın. Ama bu tür sitelerde her tür bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.