Gmp

Kurulum ve mühendislik uygulamalarında fark yaratan Vona, yurt içi ve dışında faaliyet gösteren profesyonel bir firmadır. İlaç tesisleri,prosesler, Gmp sertifikası, medikal ürün üretim gibi çok sayıda hizmeti bir arada sunmakta ve bu açıdan yüklenici firma özelliğiyle fark yaratmaktadır.

Gmp

İyi Üretim Uygulamaları olarak da bilinen Gmp, bir firmada bulunan ürünlerin üretim süreçlerinin sağlıklı şekilde sürmesini sağlayan durumlardır. Bir belgeyle bunun sağlandığı garanti edilir. Temelde amaç, ürünlerin zarar görme potansiyellerini de dikkate alarak koruma oluşturmaktır. Gmp sertifikasıyla bir açıdan işletmenin sahip olması gereken tüm yönleri, bütün üretim aşaması değişik birtakım kriterlere göre ele alınır. Alet –ekipman, personel ve hammaddenin kalitesi gibi detaylarla özellikle ilaç, kozmetik ve gıda sektöründe verimli sonuçlar alınması hedeflenir.

Yan Hizmetler

Sadece tesis kurulumu değil aynı zamanda yan hizmetlerde de müşteri beklentilerini karşılayan Vona, temel prensiplerinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri beklentilerine yanıt verilirken kaliteli uygulamalardan vazgeçilmez. Vona, tasarımdan lojistiğe, yer izni ve daha çok sayıda hizmeti sorunsuz şekilde sağlar. Tedarik ve kurulum hizmeti konusunda daha çok bilgi için sitesinden iletişim detaylarına ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikDedektif
Sonraki İçerikErkek Tişört
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.