Biorezonans Kullanım Alanları

Maddelerin sahip olduğu farklı elektromanyetik ışıma etkilerini kullanarak, aynı ışıma özelliklerine sahip insan bedenini temizlemeyi sağlayan biorezonans terapi uygulamaları sigarayı bırakmadan kilo vermeye kadar pek çok farklı amaç doğrultusunda kullanılır. Bir Neo Clinics iştiraki olan Bio Life; bugüne kadar binlerce kişinin sigara ve alkolü bırakması, fazla kilolarından kurtularak yeniden sağlığına kavuşması gibi çok çeşitli amaçlarda biorezonans merkezleri kullanmış ve önemli sonuçlar almıştır. İster sigara ve alkol isterse belli besin grupları olsun her tip bağımlılıktan kurtulmayı kolaylaştırabilen bu terapiler, Avrupa’daki alternatif tıp merkezlerinin en çok ilgi gören uygulamaları arasında yer almaktadır. Bio Life olarak uzun yıllardır bu alanda kapsamlı çalışmalar yapan ve yeni teknolojiler geliştiren Neo Clinics deneyimini sizlerle paylaşıyoruz.

Biorezonans Nedir ?

Maddenin temel yapı taşlarından olan atomların sahip olduğu elektronlardan kaynaklanan elektromanyetik ışınımlarını tanımlamak ve bu maddelerin ışıma şablonlarını tersine çevirerek, insan bedeni üzerindeki etkilerini değiştirmekle ilgilenen çalışmaların tamamı kısaca biorezonans terapisi olarak adlandırılır. Maddelerin biofoton salınımları ve frekans şablonlarıyla ilgili bilimsel çalışmalar hala devam ettiğinden, biorezonans merkezleri ilgili yeni ekipmanlar ve tedavi yöntemleri geliştirilmeye de devam edilmektedir. Bağımlılığa sebep olan maddelerin elektromanyetik salınımlarını tersine çevirerek, insan bedeni üzerindeki frekans etkilerini nötrleyen biorezonans terapileri sayesinde sigara ve alkol gibi bağımlılıklardan daha kolay ve kısa sürede kurtulmak mümkündür. Biorezonans merkezleri; oldukça hassas ekipmanlar kullanılarak kişinin düşkün olduğu maddenin elektromanyetik salınım şablonları belirlenmekte ve bu frekans şablonu tersine çevrilerek, kişinin bedenine uygulanmakta yani bu frekans şablonu nötrlenmektedir.

Terapi Çeşitleri

Biorezonans yöntemi, artan hastalıklar ile birlikte yaşanılmış olan hastalıklar belli oranda yok edilerek daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmek için arabulucu görevi görür. Bazen birbirinin içerisinde bulunan organlar işlev olarak görmese de en iyi şekilde sağlıklı insanda durabilmektedir.

Önceki İçerikTurşu
Sonraki İçerikBiorezonans ile Alerji Tedavisi
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.