7 Adımda Güzelleşmenin Sırları

7 Adımda Güzelleşmek

Kim güzel olmak istemez. Kim daha güzel bir görüntü elde edilebilecekken iyi görünmemek için mücadele eder. İşte bu yazımızda sizlere 7 adımda nasıl güzelleşmenin sırları anlatılacaktır. Böylece sizler güzelleşirken kendinize olan özgüveninin yeninden gelecektir.

Güzelliğine önem veren ve güzellik için bu 7 adımı uygulayabilirim diyen herkes için güzelleşme sırları yazımızı ilgiyle okumalarını tavsiye ederiz. Gözleri kamaştıran bir cilt parlaklığına ve duruluğuna sahip olmak ister misiniz? Sizlere güzellik sırları ve güzelleşmek için önerileri anlayacağız.

Cilt Dostu Yenileyici Bitkiler

Piyasada en iyi bildiğiniz tüm kozmetik ürünlerinde bitki özleri ve aromatik yağlar her daim vardır. Bu yağlar cildinize iyi gelmekle birlikte cildinizi canlandıracaktır. Aromatik yağlar ve bitki özlerini cildiniz için kullanın.

Güzellik İçin Kahve Fincanı ve Tortuları

Bir fincan kahve içtiniz ve kahve telvesi sizin için güzellik sırrı olacaktır. Kahve telvesini alın ve havuç ile birlikte karıştırın ve cildinize sürün. Bu uygulama cildinize parlaklık ve aynı zamanda bronzluk katacaktır. Havuç içinse havucu rendeleyin ve suyundan alıp kahve ile karıştırın. Bunu cildinize sürün.

Meyvelerin Gücünü Keşfet

Kavun ve karpuzun güzellik sırrı olduğunu biliyor muydunuz? Kavun ve karpuzun suyunu alıp cildinize sürün gerisini onlara bırakın. Göreceksiniz ki sizlere doğal kozmetik olacaktır. Bu meyvelerin suyu yüzünüzde 30 dakika kadar bekledikten sonra soğuk su ile yıkayın. Sonuç şaşırtıcı olacaktır.

Doğal Losyonlarla Cildinizi Tazeleyin

Civanperçemi, kırışıklıkları düzeltmek için önemli sırlara sahiptir. İki bardak civanperçemi ve üzerine az miktarda sıcak su dökün ve üç gün boyunca beklemeye bırakın. Daha sonra pamuk ile cildinize sürün. İşte doğal sonuç.

Kestane ve Süt

Doğal kestaneyi bulun ve daha sonra kestaneyi haşlayın. Kabuğunu soyun ve içine az bir miktar yoğurt ve süt koyup iyice karıştırın. Aynı zamanda biraz zeytinyağı ekleyip bu karışımı maske olarak kullanın. Cildiniz, taze ve pürüzsüz olacaktır.

Bal ve Limon

Bal ve limon’ unun güzellik sırrını birçok yerde duymadığınıza eminim. Çünkü bu güzellik sırrı AntHaber tarafından sizlere özel olarak hazırlanmıştır. Hakiki bal bulun ve üzerine büyük irice bir limon sıkın. Daha sonra bal ile limonu iyice karıştırın. Bal sıvı hale gelene kadar devam edin. Daha sonra elde ettiğiniz bu kıvamı cildinize veya saçlarınıza sürebilirsiniz. Sonuca inanmayacaksınız.

Yumurta ve Zeytinyağı

Bir adet yumurta sarısına bir yemek kaşığı zeytinyağı koyup ılık bir su ile karıştırarak nemli saça uygulayın. Bu uygulamadan sonra 10 dakika bekleyin ve daha sonra durulayın.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.